Do e-mailu nám přišla zpráva:
Ahoj, jmenuji se Lukášek, je mi 16 měsíců a bydlím v Chocni.
 
Když jsem byl o víkendu na hlídání u babičky a dědečka v Pardubicích, stala se mi nehoda. Moje rychlá ruka šmátralka chytla na kuchyňskou linku, a když se děda otočil pro lžičku, vylil jsem na sebe kávu.
 
Babička, dědeček i teta se o mne rychle postarali, ale nevěděli, jak je to vážné. Proto zavolali Rychlou záchranou pomoc. Asi do 10 minut přijeli záchranáři a doktoři z Pardubic, aby mi pomohli. Všichni na mě byli moc hodní, perfektně mě ošetřili a babičku a dědu uklidnili, že to není vážné. Měl jsem jen jeden puchýřek na hrudníčku, který se brzy zahojí.
 
Pro jistotu mě i s babičkou naložili do sanitky. Byl jsem moc statečný, ale stejně jsem trochu plakal. Když jsem ale dostal v sanitce Kryštůfka, hned se mi udělalo líp. V nemocnici mě i s Kryštůfkem znovu prohlédli a poslali domů. Teď mám ještě obvaz, aby se mi to dobře zahojilo. Jak vidíte na fotce, už mě to nebolí.
 
Babička: „Chtěla bych touto cestou poděkovat Pardubickým záchranářům a doktorům za velmi profesionální pomoc, kterou nám všem poskytli. Moc děkuji!“
 

 

My děkujeme za krásný příběh s Kryštůfkem a dobrým koncem. Pokud chcete pomoci i Vy, máte několik možností, stačí si jen vybrat bezpečný způsob, jak přispět.

Nadační fond Kryštůfek prohlašuje, že veškeré příspěvky v rámci projektu pomoci dětem jsou a budou využity výhradně na nákup plyšových Kryštůfků. Provoz a režijní náklady NFK jsou zajištěny výlučně ze zdrojů zakladatele, společnosti KAPITOL, a.s.