Jak pomoci?

Pomoc dětem

Pomoc dětem, které se ocitnou v péči zdravotnických záchranářů nebo personálu urgentních příjmů, je hlavním posláním Nadačního fondu Kryštůfek. Důležitou roli zde hraje plyšový Kryštůfek, který snižuje úzkost a obavy dětí. Tím pomáhá i samotným záchranářům a doktorům zdravotnického personálu.

Pomoc zdravotnickým zachranářům

Prostřednictvím pořádání veřejných sbírek jsme schopni poskytnout pomoc současným (i bývalým) zaměstnancům zdravotnické záchranné služby v jejich tíživých životních situacích. Podporujeme také organizace, které jsou do zdravotnické záchranné pomoci zapojeny.

Koupit Kryštůfka

Kryštůfek je především určen pro zraněné a vážně nemocné děti do sanitních vozů zdravotnické záchranné služby, aby plnil poslání utěšitele, společníka v těžkých chválích a především psychologickou pomůcku pro navázání komunikace mezi zraněným dítětem a zdravotnickým záchranářem. Dětem pomáhá lépe zvládnou obavy a úzkost z ošetření a transportu do nemocnice.  Díky Kryštůfkovi děti lépe zvládají zpracovat trauma z vážného úrazu nebo, které zažijí autonehodu. 

Pořízením Kryštůfka maňáska prostřednictvím e- shopu, ve velikosti 30 cm, můžete pomoci dvěma zraněným dětem, které se ocitnou v těžké životní situaci a v péči zdravotnického personálu, ať už po úraze nebo na urgentním příjmu při vážné nemoci.  Cena včetně DPH 600 Kč, uhrazením této částky darujete dva Kryštůfky do sanitních vozů ZZS, pokud souhlasíte klikněte níže.