Firemní partnerství

Řešíte v rámci společenské zodpovědnosti charitativní podporu?

Hledáte smysluplnou teambuildingovou akci s dobrým skutkem? Potřebujete stmelit tým? Chcete být dobrovolníky? 

Podpořili byste 11 let funkční nadační fond, který pomáhá zraněným dětem v tíživé životní situaci? Právě těmto dětem pomáháme snížit doživotní trauma, které zažívají při úrazu a transportu do nemocnice.  Pomáhejte společně s námi.  Příběhy dětí, kterým jsme již pomohli najdete Kryštůfkovy příběhy.  Pomoc dětem, které se ocitnou v péči zdravotnických záchranářů nebo personálu urgentních příjmů, je hlavním posláním Nadačního fondu Kryštůfek. Rozhodli jste se pomáhat společně s námi? To je skvělé.  Děkujeme za vaše rozhodnutí. 

Těšíme se na spolupráci s vámi. Můžeme realizovat společně charitativní koncerty,  sportovní akce,  výstavy, teambuildingové akce atd. Napište nám na email info@krystufek.cz

Dobrovolníci z řad zaměstnanců?

Přivítáme v našem nadačním fondu spolehlivé a obětavé dobrovolníky z řad vašich zaměstnanců. 
Zapojte teambuildingové akce do našich charitativních akcí pro děti.  Váš tým se tak lépe seznámí, zároveň pomůže společně s námi ve vzdělávací činnosti dětí, které se naučí základy poskytnutí první pomoci pod odborným dohledem zdravotnických záchranářů. 
 Vaši zaměstnanci se mohou účastnit našich veřejných akcí, pořádaných ve spolupráci se složkami Integrovaného záchranného systému (IZS) v jednotlivých krajích po celé České republice v rámci „Charity Day.“  (Day of Charity)
 

Finanční podpora pro zraněné děti prostřednictvím Nadačního Fondu Kryštůfek

Návrh darovací smlouvy ke stažení níže.  

Firemní akce