Naši ambasadoři

Pomoc dětem, které se ocitnou v péči zdravotnických záchranářů nebo personálu urgentních příjmů, je hlavním posláním Nadačního fondu Kryštůfek.

Anna K.

Novou ambasadorkou Nadačního fondu Kryštůfek se stala zpěvačka a skladatelka, paní Anna K.

Anna K. je česká zpěvačka a držitelka 5 ocenění Anděl. Pravidelně se objevuje také v nominaci ankety Žebřík časopisu Report, kde byla čtenáři zvolena Zpěvačkou roku v roce 2011, 2012 a 2013.

Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na spolupráci.

 

Dana Němec Mrázková

Nadační fond Kryštůfek má novou ambasadorku paní Danu Němec Mrázkovou, která se profesně věnuje rozvoji manažerů, koučinku a mentoringu senior manažerů.

Je jednatelkou ve společnosti DBE Future, kde poskytují firemní školení, finanční poradenství, školení, budování týmů aj. 

Podporuje nás protože:

„Myšlenka NFK  mě zaujala, protože tisíce dětí samy bez rodičů v sanitkách potřebuji někoho svého – kamaráda, který bude jen jejich a bude s nimi prožívat jejich bolest.

 Takový je Kryštůfek maňásek, pomáhá dětem zmírnit strach a obavy z ošetření a transportu v sanitním voze do nemocnice. 

Mám 3 dcery a vnučku.

Pomáhám ráda s láskou a nezištně.

Ve finančních službách by měl pomáhat každý. My pracujeme s riziky, bavíme se s klienty o životě, o starostech, o nenadálých životní situacích.

Jsme v těžkých životních situacích s klienty. Pomáhat musíme tedy i my.

Já pomoci říkám „desátky bohům“.“

Martin France

Představujeme Vám ambasadora Nadačního fondu Kryštůfek – pana Martina France 🤝 který nás podporuje od června letošního roku. 

Tento zpěvák, herec, producent  se svými kolegy a zpěváky pod agenturou Martin Production připravuje pro Nadační fond Kryštůfek charitativní koncerty – „Na křídle motýla“.

Výtěžek ze vstupného z koncertu je věnován ve prospěch  pořízení nových Kryštůfků maňásků pro děti do sanitních vozů zdravotnické záchranné služby. 

Zlata Adamovská

Ambasadorkou a patronkou našeho NF Kryštůfek byla v roce 2017- 2022 paní Zlata Adamovská. Účastnila se veřejných akcí pro děti s autogramiádou. Aktivně propagovala činnost a povědomí o našem nadačním fondu. Děkujeme za skvělou spolupráci.