Pomáháme zdravotním záchranářům

Ve spolupráci s Asociací zdravotnických záchranných služeb ČR realizujeme veřejné sbírky pro jednotlivé zdravotnické záchranáře, kteří se sami ocitli v tíživé životní situaci. Setkali jsme se s obdivuhodnou podporou jejich kolegů a s nesmírnou solidaritou přátel, kteří sbírku podpořili. Všem dárcům děkujeme a velice si vážíme jejich rozhodnutí pomoci.

Přispěli jste na námi vyhlášenou veřejnou sbírku pro podporu zdravotnického záchranáře?
Vyplňte prosím formulář  na odkaze POTVRZENÍ DARU s vašimi údaji a  my vám vystavíme potvrzení daru po ukončení této sbírky, který obdržíte na váš email.

Ukončení veřejné sbírky ZZS Zlín

Pomoc záchranářům

V roce 2022 jsme zrealizovali čtyři veřejné sbírky.

 

Celkově vybráno:

2 298 223 Kč

za rok 2022

Pomoc z veřejných sbírek

Prostřednictvím pořádání veřejných sbírek jsme schopni poskytnout pomoc současným (i bývalým) zaměstnancům zdravotnické záchranné služby.

Podpora organiací

Podporujeme také organizace, které jsou do zdravotnické záchranné pomoci zapojeny.
Např. Aplikace záchranka, ČRR, AZZSČR, NF Vrba..

Děkujeme za vaši solidaritu

Setkali jsme se s obdivuhodnou podporou jejich kolegů a s nesmírnou solidaritou přátel, kteří sbírku podpořili. Všem dárcům děkujeme a velice si vážíme jejich rozhodnutí pomoci.

Děkujeme záchranářům

Práce zdravotních záchranářů je neocenitelná, protože s odvahou a dovednostmi zachraňují životy a poskytují zdravotní péči v nebezpečných situacích, přinášejíce tak nepostradatelnou pomoc a úlevu pro pacienty i společnost.

Jak můžete pomoci?

Přispět zdravotnickým záchranářům v tíživé životní situaci můžete na transparentní sbírkový účet vedený Nadačním fondem Kryštůfek u Fio banky.

2601650761/2010