👉 Vyhlašujeme veřejnou sbírku na pomoc 🙏zdravotnickému záchranáři ze ZZS Kraje Vysočina.
 
🚑 Záchranáři Zdravotnické záchranné služby kraje Vysočina pomáhali těm, kteří pomoc potřebují. Do tíživé životní situace se ovšem mohou dostat i oni sami. Náš kolega Honza se v takové situaci ocitl.
 
Honza pracuje jako zdravotnický záchranář na výjezdové základně. V práci je zodpovědným kolegou a kamarádem, v osobním životě pak skvělým manželem a otcem dětí. Život vzhůru nohama mu převrátil požár 🔥 rodinného domu, ke kterému došlo v neděli 6. února 2022.
 
Celá jeho rodina se rázem ocitla bez střechy nad hlavou. Polovina domu je zničena požárem, druhá polovina vodou. Dům je neobyvatelný a čeká ho dlouhá a nákladná rekonstrukce.
 
My všichni, kolegové i vedení ZZS Kraje Vysočina, jsme se rozhodli Honzu postavit zpátky na nohy a pomoci mu překlenout období, které bude nejen psychicky, ale i finančně velmi náročné.
 
Ve spolupráci s Asociací zdravotnických záchranných služeb ČR a Nadačním fondem Kryštůfek se vyhlašuje veřejná sbírka 💰 do které se může zapojit každý z vás, kdo by rád pomohl. 🙏
Přispět můžete libovolnou částkou na transparentní sbírkový účet Nadačního fondu Kryštůfek: 2601650761/2010 Fio banka a.s., platbu identifikujte textem ve zprávě: ZZS VYSOCINA
Sbírka potrvá od 1. 3. 2022 do 31. 5. 2022.
 
🚑 Za pomoc našemu kolegovi Vám všichni moc děkujeme!!!🙏