Do zpráv na soc. sítích nám přišel reálný příběh od maminky Michaely:

Dcera Anetka od sobotního večera měla vysoké teploty. V neděli se její stav zhoršoval, teplota šla už přes 39 stupňů a léky na snížení nezabraly. V neděli večer se probudila a byla trošičku zmatená, strašně se klepala, plakala a začaly se ji kroutit ručičky. V tom okamžiku jsem už na nic nečekala a volala 155.

Paní z dispečinku byla velice laskavá a poslala mi rychlou záchranou službu z Tachova. Pan doktor dceru vyšetřil a díky bohu, že jsou doktoři a všichni se záchranky tak milí, protože se dcera vůbec nebála a spolupracovala. Domluvili se, že pojedou na vyšetření do Lochotínské nemocnice a že ji bude kromě tatínka doprovázet nový kamarád Kryštůfek, kterého pak dostala v sanitce.

Naštěstí teplota klesla a o půlnoci se mi dcera s manželem vrátili domů.


My děkujeme za krásný příběh s Kryštůfkem a dobrým koncem. Pomohl Kryštůfek i vašemu dítěti? Pošlete nám váš příběh na e-mail: info@krystufek.cz 

Pokud chcete pomoci dětem i vy, máte hned několik možností. Stačí si jen vybrat bezpečný způsob, jak přispět.

Pozn.: Nadační fond Kryštůfek prohlašuje, že veškeré příspěvky v rámci projektu pomoci dětem jsou a budou využity výhradně na nákup plyšových Kryštůfků. Provoz a režijní náklady NFK jsou zajištěny výlučně ze zdrojů zakladatele, společnosti KAPITOL, a.s.