V pátek 3. 9. 2021 proběhl další ročník skvělé charitativní akce = Svitavské tenisové srdce, na které nechyběl Kryštůfek záchranář! Základem celé akce byl tenisový turnaj dvojic, kterého se zúčastnili zástupci partnerských firem a sponzorů. Celý finanční výtěžek byl určen na podporu dětí, ať už napřímo nebo darem přes charitativní organizace.

Za celý Nadační fond Kryštůfek velmi děkujeme za finanční dar ve výši 25 000 Kč. Bude za něj pořízeno 138 nových Kryštůfku do sanitních vozů, kde je využijí zdravotničtí záchranáři nebo doktoři pro zraněné nebo nemocné děti.

Děti nám na stánku Nadačního fondu Kryštůfek namalovaly pěkné obrázky a prohlédly si sanitku i s Kryštůfkem záchranářem. Zdravotničtí záchranáři jim ukázali, jak to vypadá uvnitř sanitního vozů ZZS Pardubického kraje.

Velké poděkování patří panu Janu Krejčímu z KAPITOLu, který je spoluorganizátorem Svitavského tenisového srdce a podporovatelem Nadačního fondu Kryštůfek! Dále děkujeme za pomoc i Michalovi Pobudovi, předsedovi dozorčí rady NFK, který mi se svými syny pomáhal na akci nafukovat balónky a rozdával je pro radost všem dětem.

Tip: fotogalerie z akce je na profilu Kryštůfka na Facebooku.